Desi Classic Parmak İzli Kumandalı Kapı Kilidi

Desi Classic Parmak İzli Kumandalı Kapı Kilidi

Desi Classic FRC 80 parmak izli kilit sistemi ile çelik kapılarınızı parmağınız ile çok rahat açabileceksiniz. Desi FRC 80 sadece parmak izi ile değil aynı zamanda uzaktan kumanda ile de kapınızı açma ve kapama yapabilirsiniz. Diğer desi parmak izi ürünlerinden farklı olarak kapı üzerine ankastre montaj edilebilmesi çok estetik bir görüntü sağlamaktadır.

Fiyat Teklifi Formu
  • Açıklama
  • Teknik Özellikler
  • Parmak İzi
  • Uzaktan Kumanda

Açıklama

Desi Yeni Nesil Elektronik Kilit Sistemleri

Primery Lithium pil teknolojisi ile kapılarda 10.000 tam kilitleme ve açma yapılabilmektedir. Sistem sayesinde kapınızı manuel anahtar ile kullanabilirsiniz.

Satış, montaj veya Desi Piks pil değişimi ile ilgili yetkili teknik servisi olarak bizden servis hizmeti alabilirsiniz.

  • Lithium pillerle 10.000 tam kilitleme açma yaptırabilen özel elektronik tasarım
  • Kapının estetik görünümünü bozmayan ankastre yapı
  • Parmak izi ile kilidin tam kontrolü
  • Kilidin anahtarla kullanımına engel olmayan akıllı tasarım
  • Değişken kodlu uzaktan kumanda teknolojisi

Kapının dış yüzüne ankastre olarak yerleştirilmiş parmak izi okuma modülü 500 DPI optik okuyucu sensör yoluyla çalışmaktadır.

3 tanesi yetkili () parmak olmak üzere toplam 1900 parmak izini öğrenebilen bu cihaz, kullandığı parmak izi değerlendirme algoritmasıyla dünya çapında ödül almıştır.

Yeni parmak izi öğrenme ve parmak izi tanıma işlemlerini 1 saniyeden daha az sürelerde yapabilmesiyle öne çıkan modül, diğer parmak izi modüllerinin tanımakta güçlük çektiği çocuk parmakları, yaşlı parmakları ve bayan parmaklarında çizdiği yüksek performans eğrisiyle de dikkatleri üzerine topluyor.

Sabit kodlu kumandalarda, butona basıldığında RF olarak yayılan kod sürekli aynıdır. DESi uzaktan kumandaları ise değişken (rolling) kod teknolojisini kullanır. Değişken kod teknolojisi kısaca aşağıdaki gibi çalışmaktadır:

Değişken kodlu kumandanın butonuna bastığınızda şifrelenmiş bir kod RF olarak yayılır.

Aynı butona bir defa daha bastığınızda, yine şifreli olarak farklı bir RF kod yayılır. Aynı kod tekrar yayınlanmaz.

Telekomünikasyon Kurumu tarafından onaylı olan 433,92 MHz frekansında yayın yapan DESi kumandaları, size konfor ve güvenliği birlikte sunuyor.