Kale Hırdavat Grubu

 • JIS Elektrikli Kapı Karşılığı Basaç
  0 out of 5
  1700

  JIS Elektrikli Kapı Karşılığı Basaç

  Jis elektrikli kilit karşılığı, geçiş kontrol sistemleri, santral sistemleri, bina zil sistemleri, uzaktan kumanda ve parmak izi geçiş kontrol sistemleri ile çalışan elektrikli kilit sistemidir. Jis elektrikli kilit ahşap, metal, pvc kapılarda kullanılabilmektedir.
 • Kale Çelik Kapı Hidroliği
  0 out of 5
  KD002/30-220

  Kale Çelik Kapı Hidroliği

  Kale çelik kapı hidroliği ahşap kapılar için kullanıma uygundur. Açılışta vermiş olduğu rahatlık ile ahşap kapılar da oluşan esnemeyi engeller. Kale çelik kapı hidroliği montaj için lütfen bizim ile iletişime geçin kapınız için uygun olan hidrolik modelini belirleyelim.
 • Kale Çelik Kapı Hidroliği
  0 out of 5
  KD002/50-330

  Kale Çelik Kapı Hidroliği

  Kale çelik kapı hidroliği ağır ahşap kapılar, alüminyum kapılar ile hafif ahşap kapılar için kullanıma uygundur. Özellikle iç mekanlarda çok hava akımının olmadığı kapılarda kullanılması tavsiye edilir. Kale çelik kapı hidroliği montaj için lütfen bizim ile iletişime geçin kapınız için uygun olan hidrolik modelini belirleyelim.
 • Kale Çelik Kapı Hidroliği
  0 out of 5
  KD002/50-440

  Kale Çelik Kapı Hidroliği

  Kale çelik kapı hidroliği ağır alüminyum kapılarda, çelik kapılarda ve demir kapılarda kullanım için uygundur. Kale çelik kapı hidroliği montaj için lütfen bizim ile iletişime geçin kapınız için uygun olan hidrolik modelini belirleyelim.
 • Kale Çelik Kapı Hidroliği
  0 out of 5
  KD002/50-550

  Kale Çelik Kapı Hidroliği

  Kale çelik kapı hidroliği ağır demir kapılar ile ağır çelik kapılar da kullanılması tavsiye edilir. Kale çelik kapı hidroliği montaj için lütfen bizim ile iletişime geçin kapınız için uygun olan hidrolik modelini belirleyelim.
 • Kale Elektrikli Kapı Karşılığı Basaç
  0 out of 5
  KD012/20-222

  Kale Elektrikli Kapı Karşılığı Basaç

  Kale elektrikli kapı karşılığı(basaç)ahşap, alüminyum, pvc ve çelik kapılar için uygundur. Kale 222 basaç ile kapılarınızı açmak için artık yerinizden kalkmanıza gerek kalmayacak. İş yerinizde telefon, buton veya uzaktan kumanda kullanarak kapınızı açma rahatlığına kavuşacaksınız. Kale 222 basaç montaj için lütfen bizim ile iletişime geçin.
 • Kale Elektrikli Kapı Karşılığı Basaç
  0 out of 5
  KD012/20-332

  Kale Elektrikli Kapı Karşılığı Basaç

  Kale elektrikli kilit karşılığı ahşap, alüminyum, demir, pvc ve çelik kapılarda yangın yönetmeliğine uygun olarak enerji kesikken kapıyı açık bırakması için tasarlanmış bir üründür. Kartlı, parmak izli, şifreli veya uzaktan kumanda ile uyum içerisinde çalışmaktadır. Kapınıza sorunsuz bir montaj için lütfen bizim ile irtibata geçin.
 • Kale Güç Ayarlı Çelik Kapı Hidroliği
  0 out of 5
  KD002/50-400

  Kale Güç Ayarlı Çelik Kapı Hidroliği

  Kale güç ayarlı çelik kapı hidroliği birçok kapıda güç ayar teknolojisi ile kullanıma uygundur. Ahşap ve metal kapılarda kullanılmaktadır. Standart hidrolikler de bulun 2 ayar vidasına ek olarak güç ayarı ile açılışta oluşan zorluklara, kapanırken oluşan çarpmalara çare bulabilirsiniz. Kale çelik kapı hidroliği montaj için lütfen bizim ile iletişime geçin kapınız için uygun olan hidrolik modelini belirleyelim.
 • Kale Raylı Çelik Kapı Hidroliği
  0 out of 5
  KD002/40-220

  Kale Raylı Çelik Kapı Hidroliği

  Kale raylı çelik kapı hidroliği iç mekanda hava akımının çok olmadığı ahşap, alüminyum kapılarda kullanıma uygundur. Kale kayar kollu çelik kapı hidroliği kapınızın gerektiğinde istenilen noktada sabit olarak kalmasını sağlamaktadır. Kayar kol ile çelik kapılarda çok daha estetik bir duruş sağlamaktadır. Kale kayar kollu çelik kapı hidroliği montaj için lütfen bizim ile iletişime geçin kapınız için uygun olan hidrolik modelini belirleyelim.
 • Kale Raylı Çelik Kapı Hidroliği
  0 out of 5
  KD002/40-330

  Kale Raylı Çelik Kapı Hidroliği

  Kale raylı çelik kapı hidroliği iç mekanda ahşap, alüminyum ve çelik kapılarda kullanıma uygundur. Kale kayar kollu çelik kapı hidroliği kapınızın gerektiğinde istenilen noktada sabit olarak kalmasını sağlamaktadır. Kayar kol ile çelik kapılarda çok daha estetik bir duruş sağlamaktadır. Kale kayar kollu çelik kapı hidroliği montaj için lütfen bizim ile iletişime geçin kapınız için uygun olan hidrolik modelini belirleyelim.
 • Kale Raylı Çelik Kapı Hidroliği
  0 out of 5
  KD002/40-440

  Kale Raylı Çelik Kapı Hidroliği

  Kale raylı çelik kapı hidroliği ağır ahşap, alüminyum ve çelik kapılarda kullanıma uygundur. Kale kayar kollu çelik kapı hidroliği kapınızın gerektiğinde istenilen noktada sabit olarak kalmasını sağlamaktadır. Kayar kol ile çelik kapılarda çok daha estetik bir duruş sağlamaktadır. Kale kayar kollu çelik kapı hidroliği montaj için lütfen bizim ile iletişime geçin kapınız için uygun olan hidrolik modelini belirleyelim.